Wayne Bennett sa stará o Anglicko pre štyri národy a svetový pohár

Austrálčan Wayne Bennett bol menovaný trénerom Anglicka na dvojročnej dohode. 66-ročný, ktorý je bývalým trénerom v Austrálii a pracuje s Brisbane Broncosom, sa dohodol na dohode, ktorá ho uvidí ako šéfa štyroch národov a budúci rok na MS v Austrálii a na Novom Zélande > Bennett nahradí Steve McNamaru po futbalovej ligy Rugby potvrdil, že po zdĺhavom preskúmaní by 44-ročný nemal dostať novú zmluvu napriek víťazstvu série testov proti Nového Zélandu.

, Nigel Wood, povedal: “Wayne je úplne správne považovaný za vynikajúceho trénera tejto stávkové bonusy online generácie a som potešený, že sme dokázali zabezpečiť jeho služby.Tento tím v Anglicku zaznamenal v posledných rokoch značný pokrok a teraz máme skutočné hráčov svetovej úrovne vo všetkých pozíciách. ”

” Títo hráči si zaslúžia najlepšiu podporu a tréning pri pokuse o prechod z kandidátov Potenciálnych víťazov medzinárodných turnajov.Verím, že Wayne Bennett je nepochybne ten správny muž, ktorý má viesť túto skupinu dopredu a umožniť im to urobiť. ”

Bennett bude pokračovať vo svojej úlohe trénera v Brisbane a príde do Veľkej Británie tento týždeň Svetová klubová séria, v ktorej Broncos čelí Wiganu v trojkombinácii medzi Super League a NRL. “” Som veľmi nadšený výzvou, že som Anglicku na ďalšiu úroveň, “povedal. “Z toho, čo som videl, som bol ohromený ambíciami a energiou, ktorú demonštroval tím, a teším sa na spoluprácu so skupinou hráčov, o ktorých som presvedčený, že majú to, aby iFortuna bonusy uspeli na medzinárodnej scéne.”

Rovnako ako Bennett, McNamara bol tiež založený v Austrálii za posledné dva roky svojho pôsobenia v Anglicku, pracoval ako asistenčný tréner v Sydney Roosters.Od roku 2010 mal na starosti Anglicko a opúšťa úlohu po víťazstve série 2-1 proti Nového Zélandu. Wood povedal: “Steve bol najstarším národným trénerom v našej histórii a je to Nepochybne v prípade, že národný tím a usporiadanie sa výrazne presunuli pod vedenie Steve. “Chceli by sme zaznamenať našu vďaku Steve McNamarovi za jeho značné úsilie v priebehu rokov, A príslušný program.On odišiel s našimi najlepšími požiadavkami a na vysokej úrovni, po sérii vyhrať nad Novým Zélandom. “Wood tiež potvrdil, že Bennett bude pravdepodobne mať podporu od zamestnancov so sídlom v tejto krajine. “Budeme diskutovať s Wayne o tréningovej podpore, ktorú bude potrebovať, čo očakávame, že bude založené v Spojenom kráľovstve,” povedal. Super League 2016 tímový sprievodca | Aaron Bower Prečítajte si viac: www.sk-bonus.com/stavkovanie-na-tenis-2