Valencia CF – Real Madrid

Gonič bicikli između Valencije i Real Madrida nije razočarao svoje atraktivnosti u najmanji. Četiri ciljevi i drama do konačnog sekundi za pobjednikom na kraju donijelo nezadovoljni i na kraju može biti zbog propustiti niz šansi oba tabora. Nakon izvući 2: 2 Ovako Gary Neville na svoju prvu ligu pobjede u Valenciji još čeka …

Stvarni je ušao u zahtjevnu utakmicu na Mestalla dobro iu sedamnaestom minutu Bet365 zasluženo otišao u vodstvo. Lijepa kombinacija oblik klađenja se ne odnosi samo na nogomet centralno uvredljive trio Bale-Ronaldo-Benzema završio potonji točan prizemlje šut za koje Jaume Domenech nije imao pravo doći.

Nakon pola sata igre, ali su domaći igrači potresao i uspjeli gurnuti u realnom vlastitom kaznenom prostoru. Počelo se činilo da je vodstvo gostima da zadrži posjed, ali u posljednji trenutak u jesen Pepe upalio nogama bježe Gomes i sudac naredio kazneni udarac. Uz kapetana Dani Parejo pouzdano savjetovati i kabine i otišao s kravatom na 1: 1.

U nekoliko minuta od šezdeset šesti, on je imao Bet365 obećavajuću priliku da se vrati u Real, Ronaldo olova, koji je pao na Marcel je po lijevoj, ali portugalski naprijed granica šesnaesterca odskakanje lopte neukočíroval teške raznijeti podgriz cilj. Dvije minute kasnije došao dva ključne trenutke u brzom slijedu – pad Ronaldo u kaznenom prostoru nakon borbe s Abdennourem i vyběhnuvším Domenech sudac nije procijenio kaznu, ali je odmah u protunapad Valencia pokazuje kao Bet365 ružan prekršaj Mateo Kovačić ravno crveni karton.

Prva šansa u kući tijekom neočekivanog igrarije došao neobičan način, kada Keylor Navas pogrešno procijenio brzinu obrnutom donošenja i napada Paco Alcácer zamalo kick brankářův tečovat u otvoreni cilj. Na suprotnoj strani, a zatim nadamo Modrić otkaz, ali Domenech je na terenu spremni raznijeti. Ali to je bio jasan signal da Real neće zadovoljiti remijem ili deset.

Osam minuta prije kraja střídajícímu Vazquez uspio izboriti pravo krila slobodnog udarca za izvršenje stajali Toni Kroos. Izvrsna križ Njemački veznjak Bet365 moderniji jednako sjajan udarac glavom Gareth Bale, koji je moderniji poprijeko loptu na leđa post i poslala Nekretnine u vodstvo. Radost domaćina nije potrajao ni minutu! Valencia nije neka skuplja i odmah baci cilj izravnati zahvaljujući izvrsno sklepnutí Rodrigo i završava Paco Alcácer, koji iz blizine Bet365  glavom na protupitanjem Navas nisu imali priliku da intervenira.

Dramatičan susret koji je došao do dramatičnog zaključka i obje ekipe će se nastaviti sve snage pokušavaju nekako pronašao svoj put. Imao više od igre, unatoč stvarnom brojčano, ali čak i iz raznih standardnih situacija nije uspio zabiti. U posljednjoj minuti, postavljanje izvrsnu priliku kazniti odcjepljenje realnom izmjenične Negredo, ali u lice vyběhnuvšímu Navas krivnjom red i Andre Gomes dorážky ikada otkrila promašio vrata. Uzbudljiv igra u zadnjim sekundama, a završila neriješeno 2: 2 i nedostatak Stvarni na vrhu tablice ponovno povećava.