Unibet, Bet365 – športove stávky

UnibetZinedine Zidane priblížil svoje farby k stožiaru pri vyhodnocovaní cenného politického bodu v Realu Madrid tým, že vyhlásil, že Cristiano Ronaldo je najlepší hráč na svete.

Keď sa pýtal v rozhovore s Unibet mexickým papierom Pochybujúc, či bol Lionel Messi väčším hráčom, nový Real tréner odpovedal: “Cristiano Ronaldo je najlepší. Ľudia môžu povedať, čo sa im páči, o Cristiano Ronaldo, ale v jeho srdci je dobrý človek.Messi je rival a že rivalita je skvelá pre futbalové predstavenie, to je to, čo fanúšikovia chcú Unibet vidieť. “Zinedine Zidane späť v Real Madrid reflektor po kúzla v krídlach Čítajte viac

Zidane odpoveď bola v značnom kontraste svojmu predchodcovi Rafaelovi Benítezovi, ktorý sa počas leta spýtal rovnakej otázky na pre-sezónnu prehliadku Realu v Austrálii, odmietol pomenovať Ronalda za nesporný svet No1. “Povedal, že je jedným z Unibet najlepších na svete verím, že je dostatočný, “povedal Benítez, skôr, než vykopal hlbšiu dieru pre seba:” Je to ako keby sa pýtala mojej dcéry, keby uprednostnila moju ženu alebo mňa. Otec alebo matka.Nie je to jednoduché. “Či Ronaldo bol alebo nie je skutočne urazený komentármi, ako sa tvrdilo, nie je jasné, ale bohužiaľ za Beníteza dal španielskej tlači jeden z niekoľkých palíc, s ktorými ho Unibet porazil.

Peking sa ukázal ako nepopulárny nielen s fanúšikmi, ale aj s niektorými hráčmi a nakoniec bol vylúčený v Novom roku po siedmich mesiacoch zodpovednosti. Po tom, ako Ronaldo diskutoval ohľadne tela, Zidane otvoril ďalšie otázky a povedal o Bet365 svojom rozhodnutí vystupovať z druhého tímu Castilly, Real Madrid: “Nikdy som si nemyslel, že by som bol manažérom. Keď vaša kariéra skončí všetko, čo chcete urobiť, je tráviť čas so svojou rodinou. Vždy som rád bol na ihrisku, to som vedela ako to robiť.Všetko ostatné bolo pre mňa cudzím. “Francúzi povedali, že lepšie ocenil ťažkosti, Bet365 ktorým čelia jeho predchodcovia:” Absolútne. Teraz som ja, kto sa zaoberá všetkým stresom. Vždy je to chyba manažéra, ak tím stratí. Ale musíš prijať túto zodpovednosť so všetkými dobrými a zlými, ktoré s ňou prichádzajú.

“Hlavnou vecou je dostať moje posolstvo medzi hráčov. Dávam im iba dva alebo tri pokyny, pretože sú veľmi profesionálne. Mám senzačnú skupinu hráčov, som nadšená prácou, ktorú robia. “