Manchester United, Luke Shaw, sa ospravedlnil z účasti na zápase PSV

Louis van Gaal dal Lukeovi Shawovi niekoľko dní na to, aby pomohol jeho zotaveniu z zlomenej nohy, ktorú utrpel v Manchesteru United pri otvorení majstrovstiev ligy majstrov na PSV Eindhoven, sčasti preto, aby sa vyhla potenciálne rozrušujúcej povinnosti sledovať stredu večer návratová hra.

Manažér United bežne dodržiava prísne pravidlá vyžadujúce, aby každý hráč družstva navštevoval každú hru, zranený alebo nie, aby podporil kolegov v tíme a preukázal solidaritu ako klub.Aj napriek tomu, že prijal výzvu Héctora Morena v prvej hre v septembri, bola to nehoda, že Van Gaal si stále myslel, že príležitosť môže byť príliš veľa pre hráča, ktorý v dôsledku toho bude chýbať väčšinu sezóny, takže urobil výnimku pre jeho ľavicu . “Myslím, že Lukáš sa veľmi dobre zotavuje, ale nikdy neviete s takouto ujmou,” povedal Van Gaal. “Jeden zlý týždeň môže byť Bet365 bonus k prvému vkladu všetko, čo potrebujete na to, aby vám mesiace zaostali za plánom. Myslím, že sa s týmito situáciami zaoberá dobre, ale teraz sa stalo trochu naštvaný s každodennou rutinou, a preto kvôli tomu i kvôli hre PSV som mu dal štyri voľno.

“Myslel som si, že to bolo snáď aj dôvod, prečo bol naštvaný, myšlienka, že musí sledovať hru PSV so svojimi kolegami.Takže on môže mať nejaký čas, potom v piatok má sken a dozvedáme sa viac o tom, ako sa ublíži. ”

To je to, čo Van Gaal nazýva jeho” princíp úplnej ľudskej bytosti ” nemusí nutne znamenať, že v stredu čaká ďalšie prestávky alebo modriny a ani si nemyslí, že by bol odvetou alebo nepochopením zo strany jeho vlastných hráčov. “Myslím si, že moji hráči nebudú pomstiť, som si istý, že som sa snažil, aby sa to nestalo problémom,” uviedol manažér United. Wayne Rooney a Anthony Martial späť v tréningu s Manchester United Prečítajte si viac

“Povedal som mnohokrát, že to nebol jeho [Morenovým] zámerom. Vo futbale sa to môže stať. Je to odporový šport a nie je to po prvýkrát, čo niekto zranil zlomenú nohu, ale pre nás to stále pretrváva.Shaw je pre nás veľmi dôležitým hráčom a vopred som povedal, že bude odhalením sezóny. “Z tohto dôvodu som nezískal ďalšiu ľavicu a pretože som mal aj Daleyho Blind, Marco Rojo a Ashley Young, ktorí by mohli hrať v tejto Unibet športove stávkovanie pozícii. Som schopný zvládnuť situáciu, ale zostáva stratou, pretože podľa môjho názoru je Shaw najlepším ľavým hráčom v klube. “United by sa mohol kvalifikovať do vyraďovacích stádií s víťazstvom nad Eindhovenom, akýkoľvek ďalší výsledok by pravdepodobne nechať ich v konečnej hre potláčať Wolfsburga ďaleko od domova.Wayne Rooney a Anthony Martial trénovali v utorok a očakáva sa, že Van Gaal poprel, že ako kapitán by bol automatický výber. rozhodnutie manažéra, “povedal. “Fitness je najdôležitejšia vec. Rooney musí ukázať svoju kondíciu a potom má všetky svoje privilégiá späť. “Okrem dlhodobých neprítomných, Shaw a Antonio Valencia, United bude bez Michael Carrick, Ander Herrera a Phil Jones pre zápas skupiny B v Old Trafford. “Týchto päť nemôže hrať, všetci ostatní sú k dispozícii,” povedal Van Gaal. “Bastian Schweinsteiger nebol na poslednom tréningu, pretože chcem byť opatrný, aby som ho nepreťažil.Stále potreboval viac času na zotavenie, ale to neznamená, že nemôže hrať. ”

Takto uzavreté formality, Van Gaal našiel čas byť zábavným krokom s holandskou a anglickou tlačou. Novinár z Holandska sa spýtal, či je pravda, ako počul, že United je teraz nudný tím, ktorý sa bude pozerať. “Je lepšie sledovať zápasy pre seba a potom môžete dať svoje vlastné stanovisko, “odpovedal Van Gaal. “Myslím, že máme lepšiu rovnováhu v družstve než minulú sezónu, takže očakávam, že by sme mali robiť lepšie, ako skončiť štvrtým v lige, ale tiež chcem rýchle krídla a lepšiu rovnováhu. Stále potrebujeme zlepšiť. “Anglický reportér sa pýtal, či by mohol byť Bayern Mníchov Arjen Robben súčasťou tohto zlepšenia, ako sa už špekulovalo.Je v správach pravda? “Keby som odpovedal na túto otázku, potom napíšeme, že dvere sú otvorené pre Robben,” povedal. “Rovnako ako ty s Ronaldom, a ja som to nepovedal.”