Andy Murray v špičkovej podobe pred US Open, zatiaľ čo po Bet365 pretrvávajú pochybnosti

Keďže však dvaja najlepší hráči na svete nemajú naplánované stretnutie až do finále, Murray vie, ale nedokáže sa vyjadriť príliš hlasno, že Djokovič je zraniteľnejší ako on, jeho odstránenie by spôsobilo, že jeho chytiť za druhé majstrovstvá bude oveľa jednoduchšie.

Hoci sa mu podarí splniť výzvu, nie je nikto, kto by mal Murray menej rád, keby sa stal triumfálny ako muž, ktorý porazil ho 24 krát z 34, vrátane 15 z 19, pretože Škót vyhral finále tu Bet365 proti nemu pred štyrmi rokmi.

Pokiaľ ide o Djokovičovo nepríjemné zápästie, Murray ho vidí takto: “Mám dlhý aj v lete. Moje telo nie je čerstvé a moje telo nie je ani dokonalé.Mnohokrát som hral.

“Často je to na US Open, že chlapci v tomto štádiu tohto roka sú unavení, obzvlášť tí, ktorí sa súťaží o veľké spoločnosti počas celého roka. Tento rok je to isté a v pondelok uvidíme, či je zápästia Novaka v poriadku. Som si istý, že to nebude riskovať, ak by to bolo zlé.

“Tiež príde čerstvý, pretože v posledných Bet365 týždňoch nehral. Mojou výhodou je, že som hral veľa zápasov a prichádzam s dôverou toho, že som vedel, že som fyzicky v dobrej kondícii.Nevidím to už ako príležitosť ako ktorýkoľvek iný blázon. “Ak však svet čakal zápas vo svojom úvodnom zápase proti Jerzymu Janowiczovi v pondelok kvôli svojmu zranenému zápästia, existuje zrejme možnosť, že by zvážil odstúpenie od turnaja. Po javisku v piatok netrepel presne dôveru. Djokovič, ktorý sa ponoril z normálnej stratosférickej úrovne už od tretieho kola vo Wimbledone, vie, že je to očividný cieľ pre niekoľko zúfalých mäsožravcov na jeho strane remízy, hlavne Rafael Nadal a Wimbledon finalista, Milos Raonic.Facebook Twitter Pinterest Päť otázok pred 2016 US Open Ale v piatok urobil to, čo sa zdalo byť výkone strategickej chyby, keď povedal, že po elektromagnetickom Bet365 ošetrení na zmiernenie bolesti v zápästí, to bolo ťažšie pre neho teraz zasiahnuť backhands. Toto bolo buď nevedomá pozvánka na súpera, aby ho otestovala na tomto krídle, alebo sa usiloval o to, aké hry mysleli, že tak Murray vystrašil v následných finále Australian Open. Murray si uvedomuje, že ak by Nadal porazil alebo predĺžiť raneného a neistého Djokoviča v štvrťfinále alebo Raonic museli dokončiť prácu v semifinále, že španieli a kanadskí majú vlastné ambície. Ani jeden z nich by nebol posunutý.Zatiaľ čo on urobil číslo na Raonic vo finále Wimbledon a on a Nadal rozdelili pár zápasov na hliny v tomto roku, Murray platí ich najvyššiu úctu. Otvára v utorok proti volatilné Lukas Rosol , jednorazový dobyvateľ Nadalu vo Wimbledone a na 31 rokov ťažšie prekonateľný, než by jeho Bet365 bonus na kurzové stávky svetové rebríček 82 naznačoval. Dodatočné rozptýlenie ich kabelky v Mníchove je minulý rok, keď Murray povedal Rosolovi po tom, čo mal malý kolízií pri prechode na euro. “Nikto vás nemá rád na turné. Každý vás nenávidí. ”

Ako saní bol to subkirgios a Murray trvá na tom, že si rozdielne rozdelili.Je viac zameraný na nádhernú žilu formy, ktorú celý rok ťažil, a vedomý toho, že je na dosah, aby urobil svoje štvrté slamové finále roka. “To by bolo veľké pre istotu,” povedal , “Nie je to niečo, čo sa stáva pravidelne. Ale kvôli chlapcom, ktorí sa práve nachádzali, znova sa zdá, že sa to stalo veľa. Nie je to jednoduché, čo by sme mali robiť v súčasnosti s troma rôznymi povrchmi a podmienky tu a v Austrálii sú úplne iné, pokiaľ ide o to, ako súd hrá. “Je to veľká výzva, ale mám pocit, že som v pozícii, aby tu dobre prebehli. Nerozmýšľam o tom práve teraz. Mám ťažký prvý zápas a budem na to Bet365 pripravený. “Pre víťazov Wimbledonu a olympijských víťazov je ďalšia ponuka: ukončenie roka na prvom mieste pred Djokovičom.Murray hovorí, že to nie je okamžitý cieľ a nedovolí, aby ho vyhliadka odviedla.

“Snažiť sa dostať sa na No1 je cieľom všetkých chlapcov na vrchole. Rád by som sa dostal k No1, ale je to viac dlhodobej vec. Nepozerám sa na to týždenne, je to niečo, čo musíte mať dlhodobejší pohľad a ak sa pozriete na rok ako celok a dokonca aj za tým, pre mňa v marci alebo apríli je realistickejšou šancou, ako to urobiť tento rok.

“Musím pokračovať v tom, čo robím, konzistenciu, ktorú som Bet365 mal v posledných mesiacoch. Mnohokrát to bolo dosť na to, aby som sa dostal na No1, ale nie teraz, pretože som bol taký veľký Novak. “Musím sa snažiť udržať túto konzistenciu každý týždeň a tento turnaj sa nezmení.”

more info